Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
648 900 € 3 840 € / sq.m.
  • Area: 169 sq.m.
  • Plot Area: 90 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 244 700 € 8 650 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 2091 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 528 000 € 4 700 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 532 700 € 4 010 € / sq.m.
  • Area: 382 sq.m.
  • Plot Area: 1553 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
444 800 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 980 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
516 800 € 2 170 € / sq.m.
  • Area: 238 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 539 700 € 5 530 € / sq.m.
  • Area: 640 sq.m.
  • Plot Area: 1550 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
217 100 € 1 810 € / sq.m.

Beautiful house, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 280 sq.m.
  • Bedrooms: 2