Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
999 000 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
675 000 € 1 910 € / sq.m.

Fabulous villa, Cala Vadella, Balearic Islands, Spain

Cala Vadella, Balearic Islands, Spain Details
  • Area: 354 sq.m.
  • Plot Area: 825 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
7 950 000 € 7 360 € / sq.m.
  • Area: 1080 sq.m.
  • Plot Area: 5108 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
285 000 € 19 000 € / sq.m.
  • Area: 15 sq.m.
  • Plot Area: 8 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
299 000 € 1 360 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
296 000 € 2 280 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 163 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
495 000 € 3 510 € / sq.m.
  • Area: 141 sq.m.
  • Plot Area: 585 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
233 800 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 106 sq.m.
  • Plot Area: 135 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
850 000 € 2 700 € / sq.m.
  • Area: 315 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
780 000 € 4 110 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 665 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
251 000 € 2 280 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
428 000 € 3 510 € / sq.m.
  • Area: 122 sq.m.
  • Plot Area: 401 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
395 000 € 3 690 € / sq.m.
  • Area: 107 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
399 000 € 3 190 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 280 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
249 000 € 1 510 € / sq.m.
  • Area: 165 sq.m.
  • Plot Area: 162 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
328 800 € 2 050 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 220 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3