Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
4 599 800 € 8 980 € / sq.m.
  • Area: 512 sq.m.
  • Plot Area: 1045 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
6 928 800 € 6 390 € / sq.m.
  • Area: 1085 sq.m.
  • Plot Area: 3925 sq.m.
  • Bedrooms: 10
For Sale
4 646 400 € 6 930 € / sq.m.
  • Area: 670 sq.m.
  • Plot Area: 1239 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
535 700 € 1 670 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 735 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
640 500 € 2 290 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 840 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
809 300 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
640 500 € 2 370 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
844 300 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 440 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 402 400 € 5 190 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 402 400 € 3 400 € / sq.m.
  • Area: 413 sq.m.
  • Plot Area: 842 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
390 300 € 2 050 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 290 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
7 888 700 € 10 480 € / sq.m.
  • Area: 753 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
385 700 € 2 030 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 407 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
501 400 € 2 280 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 4