Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 869 900 € 2 150 € / sq.m.
  • Area: 868 sq.m.
  • Plot Area: 6 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
430 100 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 258 sq.m.
  • Plot Area: 220 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
642 800 € 3 570 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
672 000 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 475 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
964 200 € 3 210 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 480 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 869 900 € 6 230 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 6