Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
695 800 € 2 050 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 843 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
400 000 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 174 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
811 900 € 2 430 € / sq.m.
  • Area: 334 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 219 600 € 3 480 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
299 800 € 2 540 € / sq.m.
  • Area: 118 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
350 000 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
281 800 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
495 000 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
399 000 € 1 350 € / sq.m.
  • Area: 295 sq.m.
  • Plot Area: 1350 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
295 000 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 134 sq.m.
  • Plot Area: 320 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3