Compare properties

Real estate in Republic of Cyprus on the map

Found 22464 listings:
For Sale
992 300 € 7 530 € / sq.m.
  • Area: 132 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
550 000 € 2 750 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
570 000 € 4 560 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
775 000 € 2 800 € / sq.m.
  • Area: 277 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
1 123 600 € 6 420 € / sq.m.
  • Area: 175 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
400 000 € 2 350 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
325 500 € 2 390 € / sq.m.
  • Area: 136 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 4
For Sale
302 000 €
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
2 500 000 € 19 380 € / sq.m.
  • Area: 129 sq.m.
  • Storey: 4
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 300 000 € 6 340 € / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Storey: 2
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
700 000 € 4 730 € / sq.m.
  • Area: 148 sq.m.
  • Storey: 3
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.