Compare properties

Real Estate in Italy

Found 7725 listings:
For Sale
9 402 400 € 11 900 € / sq.m.
  • Area: 790 sq.m.
  • Plot Area: 33000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 586 700 € 4 180 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 12000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 468 100 € 5 120 € / sq.m.
  • Area: 482 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 410 400 € 4 030 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
4 701 200 € 5 530 € / sq.m.
  • Area: 850 sq.m.
  • Plot Area: 7000 sq.m.
  • Bedrooms: 10
For Sale
1 645 400 € 2 840 € / sq.m.
  • Area: 580 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 410 400 € 1 270 € / sq.m.
  • Area: 1113 sq.m.
  • Plot Area: 2900 sq.m.
  • Bedrooms: 5