Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
495 000 € 1 560 € / sq.m.
  • Area: 317 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
264 800 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 199 sq.m.
  • Plot Area: 230 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
669 000 € 4 260 € / sq.m.
  • Area: 157 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
339 000 € 3 080 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
299 000 € 2 490 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 202 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
322 000 € 2 010 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
385 000 € 1 900 € / sq.m.
  • Area: 203 sq.m.
  • Plot Area: 370 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
375 000 € 3 570 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Plot Area: 426 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
239 500 € 1 830 € / sq.m.
  • Area: 131 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
328 800 € 1 780 € / sq.m.
  • Area: 185 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
268 000 € 2 060 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
208 500 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 112 sq.m.
  • Plot Area: 170 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
285 000 € 19 000 € / sq.m.
  • Area: 15 sq.m.
  • Plot Area: 8 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
249 900 € 1 970 € / sq.m.
  • Area: 127 sq.m.
  • Plot Area: 202 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
249 000 € 2 470 € / sq.m.
  • Area: 101 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
2 500 000 € 9 800 € / sq.m.
  • Area: 255 sq.m.
  • Plot Area: 1800000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5