Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
695 000 € 1 480 € / sq.m.
  • Area: 470 sq.m.
  • Plot Area: 641 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
495 000 € 1 700 € / sq.m.
  • Area: 291 sq.m.
  • Plot Area: 260 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
795 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 265 sq.m.
  • Plot Area: 914 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 480 000 € 3 590 € / sq.m.
  • Area: 412 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
775 000 € 1 900 € / sq.m.
  • Area: 408 sq.m.
  • Plot Area: 583 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 300 000 € 1 080 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 6100 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 250 000 € 2 160 € / sq.m.
  • Area: 580 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 100 000 € 2 350 € / sq.m.
  • Area: 468 sq.m.
  • Plot Area: 2090 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 200 000 € 3 930 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Plot Area: 1165 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 100 000 € 3 510 € / sq.m.
  • Area: 598 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
5 450 000 € 4 240 € / sq.m.
  • Area: 1285 sq.m.
  • Plot Area: 4975 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 8
For Sale
3 200 000 € 3 340 € / sq.m.
  • Area: 957 sq.m.
  • Plot Area: 1484 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
3 500 000 € 8 500 € / sq.m.
  • Area: 412 sq.m.
  • Plot Area: 1114 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 650 000 € 3 680 € / sq.m.
  • Area: 448 sq.m.
  • Plot Area: 594 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 850 000 € 3 080 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 500 000 € 8 330 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 120 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 300 000 € 3 440 € / sq.m.
  • Area: 668 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7
For Sale
1 090 000 € 7 270 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
6 500 000 € 8 130 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7