Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
530 000 € 3 310 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
575 000 € 5 280 € / sq.m.
  • Area: 109 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
299 800 € 2 540 € / sq.m.
  • Area: 118 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
295 000 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 134 sq.m.
  • Plot Area: 320 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
750 000 € 2 680 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 1030 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
725 000 € 2 970 € / sq.m.
  • Area: 244 sq.m.
  • Plot Area: 957 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
189 000 € 2 820 € / sq.m.
  • Area: 67 sq.m.
  • Plot Area: 162 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
490 000 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
749 000 € 2 570 € / sq.m.
  • Area: 291 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 11
  • Bathrooms: 7
For Sale
180 000 € 1 960 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
285 000 € 1 930 € / sq.m.
  • Area: 148 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
455 000 € 2 760 € / sq.m.
  • Area: 165 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3