Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 280 000 € 5 870 € / sq.m.
  • Area: 218 sq.m.
  • Plot Area: 510 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
6 950 000 € 5 070 € / sq.m.
  • Area: 1370 sq.m.
  • Plot Area: 6054 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
4 500 000 € 4 520 € / sq.m.
  • Area: 995 sq.m.
  • Plot Area: 5891 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 950 000 € 4 540 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
9 975 000 € 5 520 € / sq.m.
  • Area: 1807 sq.m.
  • Plot Area: 2850 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 9
For Sale
1 700 000 € 5 960 € / sq.m.
  • Area: 285 sq.m.
  • Plot Area: 1 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3