Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
4 500 000 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 2000 sq.m.
  • Plot Area: 5875 sq.m.
  • Bedrooms: 12
  • Bathrooms: 15
For Sale
12 500 000 € 7 660 € / sq.m.
  • Area: 1631 sq.m.
  • Plot Area: 5155 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 11
For Sale
4 250 000 € 7 080 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
5 309 600 € 7 820 € / sq.m.
  • Area: 679 sq.m.
  • Plot Area: 4165 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
4 719 600 € 5 760 € / sq.m.
  • Area: 819 sq.m.
  • Plot Area: 2431 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 474 900 € 5 900 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 168 100 € 4 370 € / sq.m.
  • Area: 267 sq.m.
  • Plot Area: 1360 sq.m.
  • Bedrooms: 6