Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
3 900 000 € 4 260 € / sq.m.
  • Area: 916 sq.m.
  • Plot Area: 2022 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
4 250 000 € 4 890 € / sq.m.
  • Area: 870 sq.m.
  • Plot Area: 3061 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
4 500 000 € 9 870 € / sq.m.
  • Area: 456 sq.m.
  • Plot Area: 4958 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
475 000 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 206 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
900 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
549 000 € 1 570 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 815 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 300 000 € 6 600 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 3500 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
340 000 € 1 420 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 880 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
795 000 € 2 510 € / sq.m.
  • Area: 317 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 050 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 750 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
5 500 000 € 7 860 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
330 000 €
  • Plot Area: 265 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
219 900 €
  • Plot Area: 401 ares
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
350 000 € 2 330 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 2500 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
790 000 € 2 980 € / sq.m.
  • Area: 265 sq.m.
  • Plot Area: 1909 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
650 000 € 4 060 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1567 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 400 000 € 3 370 € / sq.m.
  • Area: 416 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 100 000 € 8 310 € / sq.m.
  • Area: 373 sq.m.
  • Plot Area: 1722 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
23 300 000 € 9 560 € / sq.m.
  • Area: 2438 sq.m.
  • Plot Area: 10433 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 10