Compare properties

Real estate in Spain on the map

Found 28986 listings:
For Sale
2 375 000 € 3 380 € / sq.m.
  • Area: 703 sq.m.
  • Plot Area: 3650 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 975 000 € 3 410 € / sq.m.
  • Area: 873 sq.m.
  • Plot Area: 1508 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 690 000 € 4 140 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 1018 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 400 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 467 sq.m.
  • Plot Area: 985 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 650 000 € 2 410 € / sq.m.
  • Area: 686 sq.m.
  • Plot Area: 1880 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
530 000 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 495 000 € 4 360 € / sq.m.
  • Area: 801 sq.m.
  • Plot Area: 4976 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 8
For Sale
3 000 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 4400 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
840 000 € 2 470 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
760 000 € 2 170 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 600 000 € 4 950 € / sq.m.
  • Area: 323 sq.m.
  • Plot Area: 836 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 200 000 € 2 180 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
695 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 839 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 250 000 € 2 270 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
725 000 € 1 180 € / sq.m.
  • Area: 615 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 300 000 € 5 790 € / sq.m.
  • Area: 397 sq.m.
  • Plot Area: 2311 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 350 000 € 2 510 € / sq.m.
  • Area: 537 sq.m.
  • Plot Area: 1022 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 550 000 € 3 880 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.