Compare properties

Real estate in Republic of Cyprus on the map

Found 22464 listings:
For Sale
560 000 € 4 480 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
550 000 € 4 230 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
330 000 € 3 670 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
600 000 € 6 000 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
350 000 € 2 110 € / sq.m.
  • Area: 166 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
400 000 € 4 710 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
1 600 000 € 6 080 € / sq.m.
  • Area: 263 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
2 000 000 € 12 900 € / sq.m.
  • Area: 155 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
325 500 € 2 390 € / sq.m.
  • Area: 136 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 4
For Sale
302 000 €
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
1 300 000 € 14 290 € / sq.m.
  • Area: 91 sq.m.
  • Storey: 2
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.